Oferta

Przedstawiamy państwu katalog naszych produktów. Produkcja i sprzedaż pucharów okolicznościowych jeste wiodącym elementem naszej działalności. Głównie zajmujemy się tworzeniem  kolekcji indywidualnych dla konkretnego klienta na konkretne zamówienie. Dostosowujemy modele pucharów, ich wielkość, formę i kolorystykę do  zapotrzebowania klienta.

 

Od kilku lat współpracujemy z profesjonalną Odlewnią Metali Nieżelaznych, co daje nam możliwość tworzenia całkowicie odrębnych modeli, trofeów i medali okolicznościowych.

W naszym archiwum  posiadamy zrealizownae projekty medali trój- i dwuwymiarowych. Projekty nowych medali opracowywujemy na podstawie materiałów dostarczonych przez klienta. Prowadzimy także stała współpracę z artystą plastykiem-ceramikiem.

Wykonujemy statuetki, płaskorzeżby, postumenty i rzeźby według indywidualnych projektów z ceramiki szlachetnej, klinkierowej i szamotu zdobione różnokolorowymi szkliwami . Są to egzemplarze wykonane głównie na imprezy okolicznościowe, rocznicowe i formy indywidualnych nagród.

W naszej ofercie znajdują się następujące kategorie produktów